oQlarniky

Forum szkoły opycznej w Krotoszynie


#1 2010-12-02 16:30:42

CropMasterEtson

Asystencina sprzedarzy

Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 20
Punktów :   

zadania do zrobienia.

hej . mogl by ktos konkretnie napisac tu co musimy zrobic na najblizszy zjazd? dodam ze nic jeszcze nie  oddawalem ..musze wszysrtko zdazyc zrobic dlatego pytam co i jak i jakie formaty , wiem ze rysunek .. kartka techniczna CHYBA;d

Offline

 

#2 2010-12-03 09:20:34

 wisienka

Lekarz okulista

Skąd: Leszno
Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 65
Punktów :   

Re: zadania do zrobienia.

CropMasterEtson napisał:

hej . mogl by ktos konkretnie napisac tu co musimy zrobic na najblizszy zjazd? dodam ze nic jeszcze nie  oddawalem ..musze wszysrtko zdazyc zrobic dlatego pytam co i jak i jakie formaty , wiem ze rysunek .. kartka techniczna CHYBA;d

oj kropek ty jak zawsze prawie nic nie wiesz
na technologie w niedziele praca z walka i otworu+ jakies tam metale (dostales to na kartce)
na anatomie - o ile pamietam to ty masz   o zapaleniu spojowek
a jeszli chodzi o optyke to dopiero na 18  grudnia oczywiscie jak oddasz wszesniej to nic sie nie stanie



a no i praca na sobote (4,12,2010 ) czyli na ten zjazd sprawozdanie z targow wg 10 pytań

MAM NADZIEJE ZE PO TYM COS WIECEJ WIESZ

Offline

 

#3 2010-12-03 10:22:45

CropMasterEtson

Asystencina sprzedarzy

Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 20
Punktów :   

Re: zadania do zrobienia.

no w sumie tak troszke wiem dzieki ale jak powiedzialas nigdy za wiele nie wiem co sie dzieje hihi ,dobze ze mamy forum.
a co z tymi rysunkami ? jakis napis .. oraz taki rysunek walka czy czegos, oraz jakiejs figor y geometrycznej ...to wwszystko na jutro ?: O xD do przerysowania . grrr
co do pracy  o zapaleniu spojowek. pisal ktos na kompie ?  chyba tak zrobie . moje pismo to zgon
pytan milion hah no i ostatnie - byl taki rysunek ...napis ,moze ktos wkleic przyklad ? ... wisienka ty pewnie wiesz byly jakies wartosci dla kazdej literki .. kurde ladnie sie opuscilem ;./  tak to jest jak szkola jest tak rzadko


taki maly edit.. wlasnie wzialem  sie za ten rysunek techniczny tego .."urzadzenia"kazdy dostal to COŚ z rysunkiiem do przerysowania w skali... nie uwazacie ze nauczyciel odrobine z tym przesadzil ? marnuje juz nerwy na to od dluzszego czasu i szczerze mowiac bez wczesniejszego przygotowania nie jestem w stanie tego badzieiwa narysowac... z tego co pamietam oto wazny rysunek na ocenie ..ciekawe jak mam to ni z gruszki ni z du ** narysowac. ...  (komus trzeba sie wygadac ) ..wypisac .. macie jakies rady moze jak sie zabrac do tego ?
wydawalo  sie takie proste... ale jak siadlem do tego too ..zwariowalem ;/ nie dam rady .. zadanie z walkiem ..tez nie umiem zrobic . jak mnie nie udupia to bedzie fajnie ; )  ale poprawkowy napisze ..jak zwykle heh .

Ostatnio edytowany przez CropMasterEtson (2010-12-03 15:05:18)

Offline

 

#4 2010-12-03 17:54:46

 Marti

Asystencina labu

3859078
Skąd: Gostyń
Zarejestrowany: 2010-10-18
Posty: 37
Punktów :   

Re: zadania do zrobienia.

Cropek nie martw się każdy będzie kombinował.. kumpel (dodam,że kończył mechanika..) polecił mi program AUTOCAT czy coś takiego..
ale chyba prościej będzie komuś to "polecić" albo się z tym nieźle namęczysz..
Hmmm.. szczerze mówiąc też jeszcze nie mam tego rysunku.. na szczęście nie jest on na jutro

Ostatnio edytowany przez Marti (2010-12-03 17:55:10)

Offline

 

#5 2010-12-03 17:55:59

 Marti

Asystencina labu

3859078
Skąd: Gostyń
Zarejestrowany: 2010-10-18
Posty: 37
Punktów :   

Re: zadania do zrobienia.

aha co do zapytania o prace - można pisać na kompie
Damy radeee..

Offline

 

#6 2010-12-04 01:32:13

CropMasterEtson

Asystencina sprzedarzy

Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 20
Punktów :   

Re: zadania do zrobienia.

o to ladnie chociaz   o  tym ... na patologie oka napisze .. dzieki za info ludzie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pomorskieforumslubne.pun.pl www.haxteam.pun.pl www.worldofninja.pun.pl www.pokemon-pbf-game.pun.pl www.leniwce.pun.pl