oQlarniky

Forum szkoły opycznej w Krotoszynie


#1 2010-11-24 11:07:01

CropMasterEtson

Asystencina sprzedarzy

Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 20
Punktów :   

B I B B AAAA !!:D

Witam  was moje oksony )  moj post glosi pradawna prawde szaolinu : otoz droga do swiatlosci jest niezwykle  imrezowanie , w zwiazku z tym chcial bym zapodam tu o to na tym rzymskim forum romanum ,tematem a za razem pomyslem o zorganizowaniu "biby" sytuacja wyglada tak : ?JESLI   biba nie wypali  np tam w szkole , to moja propozycja jest by bibowac u mnie na chacie, zapraszam bardzo bardzo serdecznie wszystkich chetnych na bibke u mnie na bunkrze domowym . remontyh  u mnie w pokoju dobiegly konca wiec problemu nie bedzie,  jesli ktos bedzie chcial walnac nocke to mam 4 lozka ; ))) mamusia wyjedzie sobie w piatek do anglii heh, wiec  Etson home alone -na swieta zamiast  kevina ;D
piszcie co tam myslicie o tym ,.,..czy znalezli by sie chetni na kameralna domóweczke co do terminu to zapewne sobota po poznaniu .jesli macie inne  ciekawe pomysly ja jestem otwarty !!! jee !!! tam gdzie biba Croopek musi byc pozdro pozdro.

Offline

 

#2 2010-11-24 17:06:58

 kixon

Master of puppets

4425805
Zarejestrowany: 2010-10-07
Posty: 82
Punktów :   

Re: B I B B AAAA !!:D

Hmmm... no ja myślę, że to bardzo rozsądny pomysł jest... Zresztą nie wiem czy nam babeczka wynajmie jakiś pokój po ostatniej imprezie więc propozycja jak najbardziej na miejscu... No to jeszcze zależy kto by zostawał, ale myślę że chętnych się znajdzie...


"Nie bądź antyrefleks- nie pękaj"

Offline

 

#3 2010-11-24 23:24:20

 Tomii

Styliści

684397
Zarejestrowany: 2010-10-07
Posty: 15
Punktów :   

Re: B I B B AAAA !!:D

no ja tam mogę zostać , nie ma to tamto ... tym bardziej że i tak gdzieś zostać muszę albowiem zima daję się we znaki 

Offline

 

#4 2010-11-25 13:39:25

CropMasterEtson

Asystencina sprzedarzy

Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 20
Punktów :   

Re: B I B B AAAA !!:D

prawidlowo 2 vipow mamy widze ze sie szykuje meski wieczor hah bo kobiet brak jak narazie ; )) Angelka by tu pasowala   no i Slawek .. nasz PRO cytryniarz.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zizklan.pun.pl www.djsadam.pun.pl www.wrzesniowki2009.pun.pl www.allfriends.pun.pl www.aleaiactaesthg.pun.pl