oQlarniky

Forum szkoły opycznej w Krotoszynie


#1 2010-11-09 09:42:23

 kixon

Master of puppets

4425805
Zarejestrowany: 2010-10-07
Posty: 82
Punktów :   

PRZE-PRA-SZA-MY...!!!!

Jako Administrator jak i uczeń kierunku technik optyk w Krotoszynie poczuwam się do obowiązku wyrazić jak najszczersze ubolewanie przede wszystkim względem Pani Ilony (panu od technologii też ale raczej tego nie przeczyta) za nasze zachowanie na ostatnim zjeździe. Nasze zachowanie było bardzo nieodpowiedzialne i w tym miejscu w imieniu swoim jak i chyba całej reszty chciałbym przeprosić, że zmusiliśmy Panią aby Pani się tak zdenerwowała. Myślę, że każdy sobie to przemyślał albo dopiero przemyśli ale wniosek będzie jeden, otóż postaramy się żeby taka sytuacja się więcej nie powtórzyła. Jeszcze raz serdecznie przepraszamy, ale cieszymy się, że odwiedziła nas Pani na imprezie.

                                                                                                                                                            Jeden z tych co go nie było.
                                                                                                                                                                       Piotr Kikut.


"Nie bądź antyrefleks- nie pękaj"

Offline

 

#2 2010-11-09 15:01:19

CropMasterEtson

Asystencina sprzedarzy

Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 20
Punktów :   

Re: PRZE-PRA-SZA-MY...!!!!

:O xD o czym mowa ?

Offline

 

#3 2010-11-09 20:15:07

szefowa

Masta Sensei

Zarejestrowany: 2010-10-23
Posty: 7
Punktów :   

Re: PRZE-PRA-SZA-MY...!!!!

Witam,
w celu wyjaśnienia: mnie nie musicie przepraszać, bo ze mną zajęć nie mieliście.
Poza tym nie ukrywam, że nałożyły się dwa fakt: mała frekwencja o 8:00 plus fakt, że Pani Dyrektor nauczycielom kazała pilnować, czy nie przekroczyliście 50%.
Więc tylko zaznaczam, że zdjęłam z nauczycieli ten obowiązek, bo uważam, że to Państwo powinni pilnować swojej frekwencji, w końcu to jest szkoła.
Poza tym uzupełniłam nieobecności i tak:
-osoby, które nie były na technologii mają wpisaną nieobecność na 3 godzinach (bo nie ukrywam, że nie wiem jak Was długo nie było), na późniejszych zajęciach wszyscy byli obecni.
-wpisałam też nieobecność w sobotę oczywiście tylko tej Pani, której nie było.
A poza tym spotkania po zajęciach (w formę nie wnikam) są oczywiście wskazane, tylko chodźcie punktualnie na zajęcia. Jak nie ma o 8 dwóch osób to nie ma tragedii, jak są tylko dwie osoby, to krew zalewa...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.asg-team.pun.pl www.grad.pun.pl www.umarlipoeci.pun.pl www.granarut-pbd.pun.pl www.rzeczpospolitaepolska.pun.pl